EAS otsib taas ambitsioonikaid ettevõtteid mentorprogrammi

reede, 13 november 09:41

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) kasvuettevõtte mentorprogramm on mõeldud ambitsioonikale ettevõttele kiire kasvu, arengu ja uutele turgudele sisenemise toetuseks. Iga programmi valitud ettevõtja saab endale üheksaks kuuks koostööpaariliseks kogemustega ettevõtja ehk mentori, kes aitab toote või teenuse arendamisel, uute välisturgude vallutamisel või ärivõimaluste leidmisel ja elluviimisel.

Valgamaa mini- ja õpilasfirmad arendasid tooteid

reede, 30 oktoober 13:01

 29. oktoobril toimus Valgamaa mini- ja õpilasfirmade tootearenduskoolitus. Koolitus on osa tegevustest, mida korraldab Valgamaa Arenguagentuur maakondliku noorte ettevõtluskonkurssi Nupp Nokib raames.

Maitsete nädal “Metsast taldrikule” toob novembris Valgamaale metsikud toiduelamused

teisipäev, 27 oktoober 15:01

Esmakordselt toimuv Lõuna-Eesti maitsete nädal “Metsast taldrikule” ootab 5.-15. novembrini kuues Lõuna-Eesti maakonna toidukohas huvilisi maitseelamustele.

Hargla Kool pälvis Ettevõtliku Kooli standardi hõbetaseme tunnustuse

teisipäev, 27 oktoober 10:41

Haridusprogramm Ettevõtlik Kool omistas tänavu 17 haridusasutusele esimese astme kvaliteedimärgise ehk baastaseme ja 5 koolile teise astme ehk hõbetaseme. „Ettevõtlik kool“ või “Ettevõtlik lasteaed” kvaliteedimärgise kasutamise õiguse saavad need koolid ja lasteaiad, kelle õppeasutus vastab ettevõtliku õppe kriteeriumitele olulistes lasteaia ja koolielu valdkondades. Valgamaal pälvis Hargla Kool standardi hõbetaseme tunnustuse ja Valga Gümnaasium baastaseme.

Ootame kandidaate Valgamaa külakogukondade ja vabaühenduste konkursile

reede, 23 oktoober 09:44

SA Valgamaa Arenguagentuur kuulutab välja konkursi „Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik 2020“.

Valgamaa kuppelmaastikul said kokku Kagu-Eesti ettevõtlikke koolide õpetajad
 

neljapäev, 22 oktoober 14:48

 

20. oktoobril toimus Kagu-Eesti ettevõtlikke koolide õpetajate ühine koostööpäev. Kolme maakonna ühine koostööpäev on Valga-, Võru- ning Põlvamaa arenduskeskuste koostöövili, mida sel aastal korraldas SA Valgamaa Arenguagentuur. Ühistes tegevustes peitub jõud!  

 

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

neljapäev, 22 oktoober 10:53

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2020“, selgitamaks välja parimad, kes oma hea maine ja aktiivse tegevusega on aidanud kaasa maakonna positiivsele arengule.

Nominente on oodatud esitama kõik, nii asutused/ organisatsioonid, ettevõtted ja eraisikud.

Esita oma idee Eesti suurimale äriideede konkursile AJUJAHT!

esmaspäev, 12 oktoober 15:44

Ajujaht alustab 14. korda äriloomise kõige praktilisema kiirkursusega. Anname sulle mentori. Koolitame sind ja su meeskonda ärimudeli, turunduse, ekspordi ja muudel olulistel teemadel. Avame sulle uksed meie kontaktvõrgustikku, mis ulatub Aasiasse, Euroopasse ja USA-sse. Anname tagasisidet su ideele. Ja viimaks – kõige kõige paremate hulka välja jõudes saad osa 150 000 eurosest rahapajast. Lisaks saad teha oma toote või teenuse eestlaste seas nõutuks nii veebi kui televisiooni vahendusel.

 

Ettevõtlusnädala seminaride JÄRELVAATAMINE

pühapäev, 11 oktoober 21:45

„Kaua sa ikka kodus passid? Tule Valgamaale!“  Valmisid maakonda tutvustavad videoklipid

kolmapäev, 07 oktoober 14:42

Valgamaa Arenguagentuuri tellimusel valmisid Valgamaa kolme piirkonda, Valgat, Otepääd ja Tõrvat tutvustavad  lühikesed ning humoorikad turismivideod. Videod on suunatud siseturistile, tuues välja kolme piirkonna eripära, huvitavaid fakte ja erilisi kohti.Kultuuripärand