Juhatus ja nõukogu

Juhatus

SA Valgamaa Arenguagentuuri tööd juhib üheliikmeline juhatus.

Anneli Kattai - juhatuse liige
Valgamaa Arenguagentuuri juhataja
E-post: anneli.kattai@valgamaa.ee

Nõukogu
SA Valgamaa Arenguagentuuri nõukogu on kuueliikmeline.
Nõukogu liikmed tasu ei saa

Kaido Tamberg - nõukogu esimees 
E-post: kaido.tamberg@otepaa.ee

Jaanus Barkala 
E-post: jaanus.barkala@otepaa.ee

Maido Ruusmann  
E-post: maido@torva.ee

Enn Mihailov
E-post: enn@hummuli.ee

Ester Karuse
E-post: ester.karuse@valga.ee

Toomas Peterson
E-post: toomas.peterson@valga.ee

Kultuuripärand