Turismi digimentorlus koos digitaliseerimise teekaardiga, infopäev 22.märtsil kell 13-15

kolmapäev, 15 märts 10:30

Turismi digimentorlus koos digitaliseerimise teekaardiga - UUS TEENUS! EASi ja KredExi ühendasutus avas uue teenuse turismiteenuste pakkujatele! Turismi digimentorluse fookus on äriprotsesside digitaliseerimisel ja digitaalsete tehnoloogiate rakendamisel ettevõtte ärimudeli ressursside tõhusamaks kasutamiseks.

Eraldame 70 miljonit kohalikes omavalitsuses elukeskkonna arendamiseks

teisipäev, 14 märts 14:26

Riigihalduse ministri määrusega suunatakse Euroopa Liidu rahadest 70 miljonit eurot kohalike omavalitsuste avalike teenuste kaasaegsemaks ja kvaliteetsemaks muutmiseks. Omavalitsustele, sihtasutustele ja mittetulundusühingutele avaneb aprillis taotlusvoor, millest nad saavad raha küsida teenuste arendamiseks ja ligipääsetavama avaliku linnaruumi loomiseks. Samuti on võimalik vahendeid taotleda piirkondlikel vee-ettevõtjatel ühisveevärgi, -kanalisatsiooni ja reoveepuhastite rajamiseks.

Haridustöötajate tunnustamine

reede, 10 märts 16:17

Maailm meie ümber on pidevas muutumises. Kindel saab aga olla, et Eesti pühendunud haridustöötajad teevad suurepärast tööd, mis väärib märkamist ning tunnustamist nii igapäevaselt kui kord aastas ka riiklikul tasemel. Silmapaistvad õpetajad ja teised haridustöötajad on eeskujuks ning loovad iga õppija arengut toetades homset ja paremat Eestit.

Alustava ettevõtja baaskoolitus 17.04.2023 - 30.05.2023

neljapäev, 02 märts 15:08

Alustava ettevõtja baaskoolitus annab vajalikud alusteadmised potentsiaalsetele ja alustavatele ettevõtjatele ning loob teadmised ja oskused ettevõtte asutamiseks. Koolitus toimub soojas ja toetavas õhkkonnas ning tihti leiavad osalejad endale juba grupi liikmete hulgast esimesed kliendid või koostööpartnerid.

Valgamaa õpilasesinduste koostööpäev

neljapäev, 02 märts 12:39

Valgamaa õpilasesinduste koostööpäev toimub 9. märtsil kell 9.30 Keeni Põhikoolis

Tänasest saavad kogukonnad taas kohalikeks algatusteks toetust taotleda

kolmapäev, 01 märts 16:13

1. märtsist on avatud kohaliku omaalgatuse programmi kevadvoor, kust kogukondadesse panustavad mittetulundusühingud ja sihtasutused saavad taas oma tegevuseks toetust küsida. Sel aastal panustab riik läbi programmi kogukondade arengusse 1,2 miljonit eurot. Maksimaalne toetussumma on 4000 eurot projekti kohta, taotluste esitamise tähtaeg on 3. aprill kell 16.30.

Kutsume Valgamaa naisettevõtjaid osalema koolitusele: Tootefoto pildistamine nutitelefoniga 4.aprill 2023

kolmapäev, 22 veebruar 15:20

Kutsume Valgamaa naisettevõtjaid praktilisele koolitusele „Tootefoto pildistamine nutitelefoniga“, mis toimub 4.aprill kell 16:00 Valga Raekojas (Kesk 11, Valga).

Koolitajaks on Viivi Järve (rohkem infot kirja lõpus).

 

Kagu-Eesti õpilasfirmade Kevadlaat ootab osalema!

esmaspäev, 20 veebruar 22:14

11. märtsil kell 10.00-14.00 toimub Võrus Kagukeskuses Kagu-Eesti õpilasfirmade Kevadlaat.


Registreerimine laadale algab 16.veebruaril ja lõpeb 6. märtsil. Enne registreerimist palume tutvuda hoolikalt laada reeglite ja infoga (postituse lõpus)!

  • Registreerimine laadale: https://rb.gy/2olzxb
  • Laadal võivad müüa ainult JA Eesti registrisse kantud õpilas- ja minifirmad, kellel on kehtiv tegevusluba. Firmaga peab kaasas olema vähemalt üks juhendaja.
  • Kohal on laada päevajuht Marek Mekk, kes tutvustab noorte tooteid ja teenuseid!
  • Tule nautima laadamenu ja toeta kohalikke noori.

Korterelamute rekonstrueerimistoetuse taotlusvoor avaneb märtsis
 

kolmapäev, 01 veebruar 12:06

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium saatis kooskõlastusringile korterelamute rekonstrueerimise toetuse määruse. Peagi avaneva uue taotlusvooruga annab riik korteriühistutele 75 miljonit eurot toetust.

Valgamaa Omavalitsuste Liit ootab taotlusi maakonna teenetemärkidele 

kolmapäev, 18 jaanuar 16:35

Valgamaal antakse sellel aastal juba seitsmeteistkümnendat korda välja maakonna teenetemärke. Traditsiooniliselt antakse aumärke  Eesti Vabariigi aastapäeval. Tänavu tähistatakse Eesti Vabariigi 105. aastapäeva.

Taotlused ja ettepanekud palume esitada kirjalikult või elektrooniliselt Valgamaa Omavalitsuste Liidule (Kesk 11, 68203 Valga, e-post: valgamaa@valgamaa.ee)  hiljemalt 5. veebruariks 2023.Kultuuripärand