Kohaliku toidu- ja joogitootjate andmebaasi platvorm

teisipäev, 02 juuni 10:06

Maaelu võrgustik (Põllumajandusuuringute Keskus) koostöös Maaeluministeeriumi, MTÜ Eesti Maaturism ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja on valmis saanud kohaliku toidu- ja joogitootjate andmebaasi platvormi.  Nende eesmärgiks on ühtsesse andmebaasi kaasata kohaliku toidu tootjad kõigist Eesti piirkondadest.

 

Ettevõtted saavad toetust küsida tootmise ressursikasutuse tõhustamiseks KIKlt

esmaspäev, 01 juuni 14:21

Keskkonnainvesteeringute Keskuselt (KIK) saavad toetust taotleda mäe- ja töötleva tööstuse ettevõtted oma tootmise ressursikasutuse tõhustamiseks. Vooru eelarve on 7 120 200 eurot, millele lisanduvad vabanevad vahendid lõppevatest projektidest.

 

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium sulges covid19 e-maili aadressi

esmaspäev, 25 mai 10:39

Seoses eriolukorra lõppemisega on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium (MKM) sulgenud ettevõtjatele suunatud e-posti aadressi: covid19@mkm.ee. Tegemist oli peamise e-maili aadressiga, mille kaudu ettevõtjad said ministeeriumiga ühendust võtta. 

Kaubanduskeskuste poodide renditoetuse meede avaneb lähinädalatel

neljapäev, 14 mai 10:07

Rahandusminister Martin Helme ettepanekul kiitis valitsus heaks määruse, millega toetatakse ettevõtjaid, kelle kaubandus- ja teeninduspinnad asuvad eriolukorra ajal suletud kaubanduskeskustes. Toetuse summa on kuni 25 protsenti ühe kuu rendimaksest.

Tervisekaitseameti juhised  COVID-19 piirangute leevendamise tingimustes mais-juunis 2020

esmaspäev, 11 mai 15:17

Nõuanded, mida järgida, kui planeerid grupikohtumisi nii väli- kui sisetingimustes, võttes arvesse grupi suurust ja vanuserühmasid. 

Valgamaa Noorte Ettevõtluskonkurss Nupp Nokib jõudis finaali

teisipäev, 05 mai 16:34

30. aprillil toimus Zoom keskkonnas Valgamaa noorte ettevõtluskonkursi “Nupp nokib” finaal.
Õppeaasta jooksul on konkursil osalenud 20 mini- ja õpilasfirmat äriideedega. 

 

Taotlemine kultuuri- ja spordivaldkonna abipaketist algab peatselt

esmaspäev, 04 mai 10:38

Kultuuri- ja spordivaldkonna kriisipaketi suurus on 25 miljonit eurot. Kultuuriministeerium on järgmisel nädalal valmis vastu võtma taotlusi, mille järel makstavad toetused on loodud leevendamaks kriisi mõjusid.

EAS kriisimeetmed ettevõtjatele

kolmapäev, 29 aprill 17:00

Kriisimeetmete paketi eesmärk on leevendada COVID-19 haigust põhjustava koroonaviiruse puhangust tulenevaid majanduslikke raskusi ning tõsta ettevõtjate võimekust kriisist kiiremini väljuda.Otsid ajutist tööd või töötajat?
Kultuuripärand