Sündmused

AVATUD Eesti-Läti koostööprogrammi keskkonnateadlikkuse ja ühiste veeressursside haldamise taotlusvoor

04. mai kell 00:00 kuni 03. juuni kell 00:00

Eesti-Läti koostööprogrammi keskkonnateadlikkuse ja ühiste veeressursside haldamise taotlusvoor on hetkel avatud ning projektide esitamise tähtaeg on 03. juuni 2019.

Programmi eesmärk on toetada ideid, mis aitavad Eestil ja Lätil läbi koostöö areneda, osalemiseks peab projektis kaasa lööma nii Eesti kui ka Läti partner(id). Programmipoolne toetus on maksimaalselt 85% kogu projekti maksumusest.

Programmi huvi on kohalike omavalitsuste ja nende elanike võimekust keskkonnateadlikkuse, sh ringmajanduse osas edendada, omaltpoolt saab programmi sekretariaat olla abiks Läti partnerite otsimisel.

Programmi tutvustus (eesti keeles): https://estlat.eu/assets/upload/Events/2019/SEMINAR%20TARTU_0703/Programmi%20reeglid%20I_SO%202.1._SO%202.2.pdf  

Programmi reeglid ja tähtajad (eesti keeles): https://estlat.eu/assets/upload/Events/2019/SEMINAR%20TARTU_0703/Programmi%20reeglid%20II.pdf  

Enne taotluse esitamist on kohustuslik läbida konsultatsioon programmi sekretariaadis, mille kohta saab lähemalt uurida siit: https://estlat.eu/en/for-applicants/consultations

Programmi ja konsultatsioonide kohta info saamiseks palun pöörduda:

Helena Järviste
Head of Secretariat

helena.jarviste@estlat.eu  

(372) 6631870 GSM: (372) 528 1971

Sündmused

03.
juuni
03
.06
Veebiseminar "Ostuarvete raamatupidamise automatiseerimine". 

AS Fitek tutvustab läbi praktilise näite kuidas muuta ostuarvete mentlemine efektiivsemaks ja kiiremaks. Kõik osalejad võivad küsida küsimusi veebiseminari ajal, kuid võimalik ka küsimusi esitada registeerimisel . Veebiseminari viivad läbi müügijuht Andreas Metsoja ja ostuarvete tootejuht Voote Rom.

Lisainfo ja registreerimine SIIN

10.
juuni
10
.06
Veebiseminar tööandjatele „Kuidas hoida, märgata ja toetada töötajaid määramatuse olukorras“

Töötukassa kutsub osalema tasuta veebiseminaril. Lisainfo.

Palun registreerige end 9. juuniks SIIN

 

11.
juuni
11
.06
Veebiseminar Kuidas teha eksporti uues olukorras?

Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus TSENTER kutsub osalema veebikseminaril, kus Kalev Kaarna jagab mõtteid sellest, kuidas praeguses olukorras leida oma õng ja kala ikkagi kinni püüda.

Kalev Kaarna on Superangel Alpine House kiirendi programmijuht ja aidanud üle 12 aasta nii kogenud kui alustavatel ettevõtetel ärimudeleid uuendada ning välisturgudele jõuda.

Veebiseminar toimub Zoom-keskkonnas. Kõigile osalejatele saadetakse seminari kutse 10. juunil.

Registreeru siin

Lisainfo: tsenter@tsenter.ee

17.
juuni
17
.06
Veebiseminar Uued välispartnerid Eestist lahkumata – Enterprise Europe võrgustik

Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoda kutsub osalema praktilisele koolitusele, kus tutvustatakse huvilistele Enterprise Europe võrgustiku võimalusi välispartnerite leidmiseks  ja seda oma töölaua tagant lahkumata.

Lisainfo ja eelregistreerimine SIIN

Kultuuripärand