Valgamaa noorte ettevõtluskonkurss Nupp Nokib

MF VALGUSSÄRA

Firma asutati 11. oktoobril 2023. Firma asutasid Mari Zimbrot, Kristel Tamm ja Emma Lota Kängsepp. Meie praegune idee on raamatulamp. See pühendub peamiselt valgusele, sellest tuligi firma nimi ,,Valgussära’’. See nimi tundus meile ilus ja lihtne. Meie esimene idee oli helendav plaaster, aga see ei tulnud välja. Peale seda hakkasime välja mõtlema kuidas teha Raamatulampi.

Me jõudsime selle idee peale, kuna meie minifirmas inimesed ja üleüldiselt loetakse palju raamatut siis me mõtlesime, et miks mitte teha raamatulampi. Üks põhjus oli selleks ka, et me oleme hästi vähe selliseid tooteid näinud nii, et me tahtsime seda toodet arendada. Kõige raskem oli selle toote juures asjade kättesaamine poodidest. Toote desianimine ja sellele erinevatel platfromidel kontode loomine oli kõige lihtsam võrreldes asjade kättesaamise kõrval. Meie kõige suurim hirm on ja oli et see toode ei saa nii palju populaarsust ja see ei tule välja hästi.

Meie kõige suuremad lootused on praegu, et see toode tuleks hea välja. Meil juhtus naljakat see, et keset protsessi me muutsime enda toodet helendavatelt plaastritelt raamatulambini. Meie jaoks määratud sihtrühm oli suurem osa lugejad. Kellele me veel neid teeks? Praegune sihtrühm on ikka veel lugejad. Meie minifirma toode ,,Raamatulamp’’ on eriline sellepärast, et see on noorte poolt väljamõeldud ja see toode ei ole nii väga populaarne, nii et me arendame seda edasi. Sellepärast meie toode ongi eriline. Meie toode on kasulik, inimestele kellele meeldib lugeda, see aitab näha, mida nad loevad ja see ei kahjusta nende silmi. Meie toode rõõmustab inimesi, sest nad saavad lugeda valguses.

Kliendid ostavad meie toodet, et näha ja lugeda raamatud. Sooviks arendada seda nii palju, et see jõuaks poodidesse(kauplustesse). Meid motiveerib sissetulek ja teadmised, mis me sellest saame. Meie firma arengule on kaasa aidanud meie Keeni Põhikooli õpetajad. Meid leida on kõige kergem facebookist ja instagrammist.