Valgamaa noorte ettevõtluskonkurss Nupp Nokib

MF LOREE

Meie minifirma, Loree sai alguse kui kolm sõpra, Lisette, Emili ja Getter kuulsid kui üks õpetaja rääkis minifirmadest ja meil tuli mõte ise ka proovida, sest see tundus huvitav ja äge. Firma nimi Loree tuli kahest sõnast, Tore ja lendab, meile meeldis see nimi kohe kui seda kuulsime ja see tundus nagu just see õige nimi.

Alguses tahtsime toota erinevaid kehatooteid (kehakoorjaid, seepe jne.), aga otsustasime, et teeme küünlaid, sest me arvasime, et rohkem inimesi saaks neid osta. Me oleme meie tooteid arendanud palju ja kindlasti arendame ka veel. Esimesi küünlaid ei olnud kõige kergem teha. Kõige raskem terve küünla tegemise protsessil oli küünlatahi kinnitamine ja vaha valamine. Asi mis me arvasime, et on raskem oli värvide/lõhnade segamine, aga see oli kergem kui arvasime.

Meil oli küünalde tegemisel palju hirme, aga kõige suurem oli, et midagi ei tule välja ja kõik läheb aia taha. Lootused olid ka suured, aga peamiselt tahtsime, et küünlad oleksid ilusad ja lõhnaksid hästi. Üks asi mis läks natuke halvasti oli vaha valamine, sest vaha sai poole valamise pealt otsa ja ühele küünla vahele läks liiga palju värvi ja
see tuli liiga tume, aga oleme kindlasti järgmistel kordadel ettevaatlikumad.

Loree peamine sihtrühm on noored/vanad inimesed ja õpetajad. Meie küünlad on kasulikud inimestele, sest need on väga rahustavad ja toovad tuppa hubasust ja head lõhna. Meie tooted on erinvead teistest, sest need on valmistatud käsitööna ja neil on lõhnad mida ei leiaks nt igast poest. Meie toodetel on ilusad värvid ja head lõhnad, mis võivad teha iga inimese õnnelikuks.

Meie kõige suuremad toetajad on olnud meie kõikide vanemad/pered, sest nad on palju kaasa aidanud firma loomisele ja on meid toodete valmistamisel aidanud.

Kõige kiirem viis kuidas meid üles leida on hetkel Instgramist loree_candles.ee, aga plaanime ka varsti luua enda firmale facebooki lehe ka.