Lauamängud

CASHFLOW ja MONOPOLY lauamängud

Valgamaa Arenguagentuur pakub võimalust laenutada ettevõtlikkust ja ettevõtlust arendavat ning finantsteadmisi ja investeerimisoskusi arendavaid lauamänge Cashflow ning Monopoly.

 

"CASHFLOW" lauamängu alustad oravarattas ühega paljudest elukutsetest. Arenda oma investeerimisstrateegiat kasutades kinnisvara, ettevõtlust, väärtpabereid ja väärismetalle. Sinu ülesanne on vabaneda 8st 5ni tööst ning lahkuda oravarattast kiirteele.

Osta kokku kinnisvara, kauple aktsiatega, valmistu turu muutusteks ja jõua enne oma sõpru kiirteele kus tegelik suur raha liigub! Arenda ja testi strateegiaid varade kogumiseks ja kohustuste vähendamiseks ning pane raha enda eest tööle! Õpi kohanema turu muutustega, saa hakkama halbade üürnike tekitatud kahjuga ning võta riske. Sa ei õpi ainult seda kuidas toimivad varad ja kohustused, vaid ka seda kuidas Sina ise investorina käitud.

Mängi ainsat lauamängu maailmas, mis võib Sind ka päriselt jõukaks teha!

Mängu kestvus: 60-180 min (koos juhendamisega tuleb arvestada 2,5 tunniga)
Mängijate arv: 2-6
Soovituslik vanus: 12+


MONOPOLY on kõige populaarsem lauamäng maailmas. See on klassikaline kinnisvaraga kauplemise ärimäng. Mängu eesmärgiks on müüa, osta, ehitada ja rentida kinnisvara ning selle kaudu rikkust koguda. Mäng on eesti keeles ning hangeldamine toimub Eesti populaarseima kinnisvaraga.

Mängu kestvus: 60-120 min (koos juhendamisega tuleb arvestada 2,5 tunniga)
Mängijate arv: 2-8
Soovituslik vanus: 8+

Valgamaa Arenguagentuuril on 3 Cashflow ning 2 Monopoly lauamängu.
Kui soovid mänge laenutada või vajad rohkem informatsiooni, siis võta kindlasti ühendust, leiame koos sobiva lahenduse!

 

Lisainfo
Rasmus Onkel
Noortevaldkonna projektijuht
rasmus.onkel@valgamaa.ee
+372 5626 4816

 

Tegevuste elluviimist toetab meetme "Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevus "Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projekt nr. 2014-2020.5.04.19-0389 "Valgamaa ettevõtlikkuse edendamine" (Noorte tegevused).