Valgamaa Arenguagentuur aitab kaasa maakonna erinevate arendusorganisatsioonide omavahelisele koostööle ja pakub profesionaalseid tugiteenuseid ettevõtetele, mittetulundusühingutele, kohalikele omavalitsustele.

Meie missiooniks on muuta oma tegevustega Valgamaa majandus- ja elukeskkond atraktiivsemaks ning konkurentsivõimelisemaks.

 

avaneb Starditoetuse meede alustavatele ettevõtjatele

04. aprill kell 09:00 kuni 16. aprill kell 13:56

Toetuse andmise eesmärk on soodustada kasvupotentsiaaliga alustavate ettevõtjate jätkusuutliku müügitulu kasvatamist ja töökohtade loomist.

Toetuse mõju:

1. Kasvupotentsiaaliga ettevõtete loomine

Kasvupotentsiaal – müügitulu kasv, mis on ettevõtjal, kelle tegevuskoht asub Tallinna ja Tartu linnapiirkonnas, projekti abikõlblikkuse perioodi viimasel aastal vähemalt 80 000 eurot ja ülejäänud Eestis vähemalt 40 000 eurot.

2. Töökohtade loomine

Vähemalt ühe täistööajale taandatud töölepingulise töökoha loomine, millele makstakse kehtivat alampalka.

Enne taotluse esitamist on kohustuslik läbida eelnõustamine ja saada eelhinnang kohalikus maakondlikus arenduskeskuses (Valgamaal - Valgamaa Arenguagentuuris). Pärast seda saab esitada taotluse e-​​toetus keskkonnas.

Maakondliku arenduskeskuse eelnõustamise läbiviija koostab digitaalselt allkirjastatud hinnangu 30 päeva jooksul eelnevalt nimetatud dokumentide esitamisest. Nimetatud hinnang tõendab eelnõustamise läbimist.

Starditoetuse infotund toimub 16.04 kell 10.00. Registreeri infotunnile SIIN.

Rohkem infot leiad siit:

Otsi meid üles ja Tule külla

Kesk 11 I korrus, 68203, Valga
Oleme avatud E-N 9:00–16.00