Euroopa Liidu toetusete jagunemine maakonniti

teisipäev, 28 mai 10:17

Eestis on Euroopa Liidu toetustega ellu viidud üle 30 000 projekti

Uute toodete, tavade, protsesside ja tehnoloogiate arendamise toetus - PRIA

teisipäev, 28 mai 09:56

Toetuse taotluste vastuvõtt toimub septembris 2019 (kuupäevad on täpsustamisel).

Toetuse eesmärgiks on toetada üksikprojekte, mis edendavad koostööd ja arendavad innovatsiooni eelkõige põllumajandus-, toidu- ja metsandussektoris ning lahendavad konkreetsete tootjate ja töötlejate tootmisprotsessiga seotud probleeme. Projektid peavad olema suunatud ettevõtte püstitatud praktilistel vajadustel põhinevate lähteülesannete lahendamisele, mitte eraldiseisvate teadushuvide rahastamisele.

Registreeru UMA MEKK II Taluturule kauplejaks Tallinna Vanalinna Päevadel 31. mai - 2. juuni 2019

reede, 17 mai 18:16

Suurepärane kauplemisvõimalus kohaliku toidu ja toitlustusega Tallinna Vanalinna päevadel! Korralduse eest hoolitseb UMA MEKK, kuid oodatud on kõik väiketootjad üle Eesti, kes pakuvad eestimaise talu- ja väiketootmises toodetud toidukaupa, istikuid ja käsitööd.

Alates 15. maist saab taotleda toetust maakondade arengustrateegiate elluviimiseks

neljapäev, 16 mai 12:53

Haldusreformiga anti omavalitsustele ülesandeks kavandada ja suunata ühiselt maakonna arengut. Tänasest saab taotleda riigilt toetust selleks koostatud maakonna arengustrateegia tegevuskava elluviimiseks.

Mihkel Mooseli ettekanne 'Edukas müük Amazonis' kompetentsikeskuse TSENTER teemahommikul

teisipäev, 14 mai 09:54

Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuses TSENTER toimunud teemahommikul tutvustas Mihkel Moosel eduka müügi saladusi Amazonis. Ettekande slaidisesitlus on huvilistele leitav TSENTRI kodulehel koos teiste põnevate teemahommikute ettekannetega

KUTSE 28.05 toimuvale seminarile „Kuidas investeerida innovatsiooni? Euroopa Innovatsiooninõukogu rahastusvõimalused ettevõtjale aastatel 2019-2020“ 

esmaspäev, 13 mai 08:44

Euroopa Komisjoni esindus Eestis koostöös Euroopa Komisjoni teadusuuringute ja innovatsiooni peadirektoraadiga (DG RTD) kutsub teid seminarile
„Kuidas investeerida innovatsiooni?  Euroopa Innovatsiooninõukogu* rahastusvõimalused ettevõtjale aastatel 2019-2020“.
Seminar toimub 28. mail kell 12.30–17.30 Energia Avastuskeskuses (Põhja pst 29, Tallinn).

Ettevõjaid kutsutakse osalema Formex disainimessil Stockholmis

laupäev, 04 mai 12:47

Disainimess toimub 20. - 23. august 2019 Stockholmis. Kaks korda aastas toimuv Põhjamaade sisekujunduse mess Formex on kohtumispaik äritegevuseks, trendide loomiseks, teadmiste hankimiseks ja inspiratsiooni saamiseks.
Tegu on suurima Põhjamaade disainile suunatud sisekujunduse messiga. Mess on kohtumispaigaks üle 800-le eksponendile, 20 000-le siseriiklikule ja rahvusvahelisele külastajale ja üle 500-le meedia esindajale.

Eesti-Läti koostööpraogrammi keskkonnateadlikkuse ja ühiste veeressursside haldamise taotlusvoor on avatud

laupäev, 04 mai 12:29

Projektide esitamise tähtaeg on 03. juuni 2019. Programmi eesmärk on toetada ideid, mis aitavad Eestil ja Lätil läbi koostöö areneda, osalemiseks peab projektis kaasa lööma nii Eesti kui ka Läti partner(id). Programmipoolne toetus on maksimaalselt 85% kogu projekti maksumusest.

Algab üleriigiline arvamuskorje: millist Eestit soovid aastaks 2035?

teisipäev, 30 aprill 13:02

Riigikantselei ja rahandusministeerium kutsuvad kõiki Eesti inimesi osalema riigi pikaajalise strateegia loomises ning täitma lühikest küsimustikku aadressil www.eesti2035.ee – millises Eestis Sa soovid aastal 2035 elada? Arvamuskorje kestab 10. maini ning tulemused on üheks aluseks riigi pikaajaliste sihtide seadmisele, reformide kavandamisele ning investeeringutele.

 Üle-eestiline edulugude konkurss „Õppimine on põnev!”

teisipäev, 30 aprill 13:02

Edukuse ja toimetuleku suurim eelis peitub ettevõtlikkuses!

Ettevõtlikkus on eluhoiak, mida iseloomustavad loov ja uuenduslik mõtlemine, saavutusvajadus ja arukas juhtimine. Kõike seda aitavad välja arendada lasteaiad ja koolid.