Ettevõtlusnädal

Ettevõtlusnädal

Ettevõtlusnädal Valgamaal

teisipäev, 11 september 14:38

Ettevõtlusnädal on suurim üle-eestiline ettevõtlusfestival, mis sellel aastal toimub 1.-7.10.2018 igas Eestimaa nurgas. Valgamaa ettevõtlusnädal on täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale sinu unistuste poole. 

 

 

Rivo Noorkõiv: "Kagu-Eesti tuleb sumisema panna"

esmaspäev, 03 september 13:51

Ajavahemikul 30.-31. august 2018 toimus Kagu-Eesti kolme maakonna kutsel riigiametnike ja partnerite külaskäik Põlva, Valga ja Võru maakondadesse. Visiidi lõpus toimus Valga Kutseõppekeskuses seminar, mida modereeris OÜ Geomedia konsultant Rivo Noorkõiv.

Kõrgemad riigiametnikud ja omavalitsusjuhid kaardistasid Valgas keskvalitsuse ja Kagu-Eesti koostöövõimalused

esmaspäev, 03 september 13:47

30.-31. augustil toimus kõrgemate riigiametnike visiit Kagu-Eestisse, mis kulmineerus 31. augustil Valga Kutseõppekeskuses peetud omavalitsusjuhtide ja külaliste ühise seminariga. Seminaril räägiti Kagu-Eesti ühistest tegevustest järgmisel strateegiaperioodil ning riigi võimalustest kaasa aidata piirkonna arengule.

Leader- toetused Tõrva piirkonna ettevõtjatele, taotlusvoor avatud 14-21.september 2018

teisipäev, 21 august 10:35

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Valgamaal Tõrva vallas (endised Helme, Hummuli, Põdrala vald ja Tõrva linn) tegutsevad ettevõtjad. Toetust antakse kuni 60 % abikõlblike kulude maksumusest.

Leader-toetused Valgamaa ettevõtjatele, taotlusvoor avatud 27.august-14.september 2018

esmaspäev, 13 august 15:45

27. augustist 14. septembrini on avatud Valgamaa Partnerluskogu neli taotlusvooru. Toetust saavad taotleda kuni üheksa töötajaga ettevõtted või MTÜd või SAd, mis on registreeritud ja tegutsevad Valgamaa Partnerluskogu tegevuspiirkonnas (Otepää ja Valga vald  (va Valga linn) ning Hellenurme ja Aakre kandi külad Elva vallas).

Alustava ettevõtja baaskoolitus

esmaspäev, 09 juuli 15:25

EASi poolt korraldatav „Alustava ettevõtja baaskoolitus“, koostöös BDA Consulting OÜ-ga alustab septembris – registreerimine on alanud.

 

Liivimaa laadal valmivad liivi toidud

neljapäev, 07 juuni 11:29

Valgamaa Arenguagentuuri eestvedamisel valmistavad erinevate ettevõtete esindajad 9. juunil toimuval Valga-Valka kaksiklinnade sünnpäevalaadal liivi toite. Kella 11 – 15 toimuvas töötoas valmivad toidud,  mis on inspireeritud vanadest tehnoloogiatest uues kuues ning kohalikust toorainest tänapäeva maitsetega.

EASi sügisesed programmid ettevõtjatele, registreerimine kuni 15.juuni.

kolmapäev, 06 juuni 09:32

EAS (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus) koostöös BDA Consulting OÜ-ga viivad sügisel läbi Ärimudeli praktikumi ja Tootearenduse meistriklassi. Avaldusi nendesse programmidesse oodatakse kuni 15. juunini.

Valgamaa arengustrateegia visioon: kas jätkame Lõunamaana või Ugandina?

esmaspäev, 28 mai 15:23

Valga- Valka Kreis, Suur- Mulgimaa pealinn Tõrva ja taliolümpialinn Otepää- kas reaalne tulevikuvisioon Lõunamaast või Ugandi maakonnast?  Sellistel teemadel visiooni ehk soovitud tulevikupilti maakonna arengust kogunes 24. mail Valga Raekojas toimunud seminarile looma 45 ärksat inimest.  Hea meel, et nende hulgas olid Valga, Tõrva ja Otepää volikogu esimehed, vallajuhid, samuti arendusspetsialistid, maakonna erinevate valdkondade huvigruppide esindajad, eksperdid, ettevõtjad, vabaühenduste liikmed, riigiametite esindajad ning aktiivsed kogukonnaliikmed.

Toimus Valgamaa turismiettevõtjate õppereis Ida-Virumaale

kolmapäev, 16 mai 10:10

09.05. – 10.05 toimus Valgamaa  turismiettevõtjate õppereis Ida-Virumaale. Õppereisi eesmärk oli jagada kogemusi ja saada ideid oma turismiettevõtluse arendamiseks.