Kutsume Valgamaa elanikke kaasarääkima Kagu-Eesti maineseminaril

reede, 08 november 14:16

Hea Valgamaa elanik!

Ootame Teid osalema Kagu-Eesti mainekujunduse tegevuskava koostamise II seminarile neljapäeval, 21. novembril kell 10:00 Otepää Kultuurikeskuses (Virulombi 2, Otepää, 67404 Valga maakond).

Palume oma osalemisest teada anda hiljemalt 20. novembriks, registreerudes lingil http://bit.ly/KEmaine2.

Kagu-Eesti ettevõtjate mentorklubi  lõpetas kümnenda hooaja.

reede, 08 november 10:35

Põlva-, Võru- ja Valgamaa arenduskeskuste eestvedamisel viidi läbi  ettevõtjatele suunatud mentorklubi 8 kuuline programm, mis  sisaldas ärialaseid koolitusi, ettevõtete külastusi ja omavahelis kohtumisi Kagu-Eesti erinevais paigus. Käesolevaga jõudis lõpule juba kümnes hooaeg, milles osales 35 ettevõtjat.

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

esmaspäev, 28 oktoober 10:53

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2019“, mille eesmärgiks on tunnustada Valgamaa edukalt tegutsevaid ettevõtjaid ja silmapaistvaid inimesi, kelle tegevus ja eeskuju on käesoleva aasta jooksul mõjutanud positiivselt kohalikku või maakondlikku elukeskkonda, inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet ja sissetulekuid, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, investoritele ning aidanud kaasa maakonna positiivsele ja tasakaalustatud arengule. Ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid on tunnustatud aastast 2008.

Nominente on oodatud esitama kõik, nii asutused, organisatsioonid, ettevõtted ja eraisikud.

Valga maakonna arengustrateegia 2035+ ootab ettepanekuid tegevuskavasse

esmaspäev, 28 oktoober 09:26

Valga maakonna omavalituste liidu  üldkoosolek otsustas delegeerida   Valga maakonna  arengustrateegiasse 2035+ tegevuskava  seire korraldamise SA Valgamaa Arenguagentuurile ning seoses sellega  ootame 15. novembrini 2019.a   ettepanekuid    Valga maakonna  arengustrateegiasse 2035+ tegevuskavasse. Ettepanekud palun saata e-posti aadressile:  valgamaa@valgamaa.ee

Ootame kandidaate konkursile Valgamaa MTÜ ja Väärt Kodupaik 2019

teisipäev, 22 oktoober 14:15

SA Valgamaa Arenguagentuur kuulutab välja konkursi „Valgamaa MTÜ ja Väärt kodupaik 2019”.

Turismiettevõtete inspiratsioonikoolitus 15. novembril

kolmapäev, 16 oktoober 21:39

Kutsume Teid teeninduskoolitusele „INSPIRATSIOONIKOOLITUS - HEAST PAREMAKS TEENINDAJAKS“, kus peamiselt keskendutakse nendele nõrkadele kohtadele, mis selgusid mai- ja juunikuu jooksul toitlustusettevõtetes läbi viidud teeninduskvaliteedi monitooringus. Koolitus toimub 15. novembril Valgas, Restoran Lilli 2. korrusel.

Osavõtjatel palume registreerida kuni 7. novembrini SIIN.

Valgamaa noorte ettevõtlusteemalise viktoriini tublimad!

neljapäev, 10 oktoober 15:11
Täname aktiivseid maakonna noori, kes osalesid ettevõtlusteemalises e-viktoriinis 'Tunne oma maakonna ettevõtjaid! Tublimatele on auhinnaks akupank ja Valgamaa popsocket!
??Palju õnne 5.-9. kl arvestuses Mirjam ja Kalle Hummuli Põhikoolist!
??Palju õnne 10.-12. kl arvestuses Renat, Uku, Joel, Tambet, Carl ja Linda Valga Gümnaasiumist!

Valgamaa parimad toitlustusettevõtted on Kohvik Johanna,  Resto Wagenküll ning Pizza Merano

neljapäev, 10 oktoober 10:06

Eile toimus Vidrike Külamajas Valgamaa toitlustusasutuste tunnustusüritus, kus esitleti  Valgamaa toitlustusettevõtete klienditeeninduse monitooringu tulemusi ning tunnustati  Valgamaa parimaid toitlustusasutusi.

Maakonna parimateks toitlustusasutusteks kuulutati Kohvik Johanna Valgast, Resto Wagenküll Taagepearst ja Pizza Merano Otepäält.

Mulgimaa Arenduskoja tegevuspiirkonna LEADER meetme taotlusvoorud 2020. aastal

teisipäev, 08 oktoober 21:10

Projektitoetuse taotlust saavad esitada Mulgi vallas (endised Abja, Halliste, Karksi vald ja Mõisaküla linn), Tõrva vallas (endised Helme, Hummuli, Põdrala vald ja Tõrva linn) ning Viljandi vallas (endised Viljandi valla külad ja Tarvastu vald) tegutsevad ettevõtjad, mittetulundusühingud (MTÜ), kohalikud omavalitsused (KOV) ja sihtasutused (SA).

Valgamaa tööstusettevõtteid kutsutakse tööstuse digitaliseerimise arendusmaratonile

esmaspäev, 30 september 13:12

Tallinna Teaduspark Tehnopol, Valgamaa Arenguagentuur ja EAS kutsuvad Valgamaa tööstusettevõtteid Tark Tööstus arendusmaratonile Tartusse 20.-22. novembril!

Arendusmaratonil saavad tööstusettevõtted IT-ettevõtete kaasabiga leida uusi digilahendusi enda kasvu pidurdavatele väljakutsetele tootmisvallast. Lisaks võimaluse leida hea koostööpartner kas antud või tulevasteks arendusprojektideks, häid kontakte ja abilisi mentorite ja koolitajate näol ning võimaluse oma arendusprojektile saada hilisemat tuge edasiarendamisel Tehnopoli Startup Inkubaatorist. Ja seda kõike tasuta!

Asukoht: SPARK Demokeskus, Tartu, kell 15:00.
Ürituse keel EestiÜhisnädal
Kultuuripärand