Jaanuarist toetab riik Kirde- ja Kagu-Eestisse uute töökohtade loomist

teisipäev, 15 jaanuar 19:43

1. jaanuarist saavad Ida-Viru-, Valga-, Võru- ja Põlvamaa tööandjad taotleda töötukassast piirkondlikku töökoha loomise toetust, et julgustada tööandjaid värbama seni kasutamata tööjõudu ning aidata kaasa nende piirkondade majandusarengule. Toetus koosneb palgatoetusest ning koolituskulude hüvitamisest.

Alustavad ettevõtjad on oodatud mentorklubisse

reede, 11 jaanuar 11:39

Osale mentorlusprogrammis ja täienda enda ettevõtlusteadmisi! Maakondlikud arenduskeskused korraldavad igas Eesti piirkonnas mentorlusprogrammi Mentorklubid, mis on suunatud alustavatele ettevõtjatele, et õppida tegutsevate ettevõtjate kogemusest. Tegevused on eelkõige suunatud ettevõtetele, mis on tegutsenud 1-3 aastat.

Loe lähemalt, mis on mentorlusprogramm ja miks selles osaleda.

Valgamaa arengustrateegia 2035+ avalik väljapanek ootab arvamusi. Arvamuste esitamise tähtaega pikendati kuni 14. jaanuarini 2019

kolmapäev, 09 jaanuar 10:59

Maakonna arengustrateegia ülesandeks on suunata maakondliku tasandi (ühis)tegevusi, olla aluseks taotluste esitamisel riiklike toetuste saamiseks ja tuua välja vajadused riikliku poliitika suunamiseks.

Valgamaa Partnerluskogu avab 2019. aastal 4 taotlusvooru

teisipäev, 18 detsember 19:46

28. jaanuarist kuni 14. veebruarini on avatud kogukonnameete taotlusvoor - tegevus 2.1 „Aktiivne kogukond ja noored“: uute tegevusvõimaluste loomine. Oodatud on projektid, mis aitavad kaasa uute tegevusvõimaluste tekkeks noortele.

Tunnustati Valgamaa parimaid ettevõtjaid

reede, 07 detsember 08:30

Neljapäeval, 6.detsembril anti hotellis Wagenküll pidulikul tunnustusüritusel üle tänukirjad „Valgamaa ettevõtlusauhind 2018" konkursi võitjatele ja nominentidele. 

Valgamaa parimad MTÜ-d said tunnustuse

kolmapäev, 28 november 18:32

Täna toimus Valga Muuseumi galeriis Valgamaa MTÜ-de aastaseminar Märka Tegusaid Ühendusi, mille raames tunnustati maakonna tublimaid MTÜ-sid.

Soome ja Rootsi sihtturuseminar mööbli- ja sisustustoodete tootjatele 5. detsembril Tartus

kolmapäev, 14 november 11:37
|Autor: Elo Mets

Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes alles planeerivad siseneda Soome/ Rootsi turule, kui ka neile, kes juba tegutsevad nimetatud turgudel ning soovivad oma tegevust laiendada.

Tunnusta Valgamaa ettevõtteid ja ettevõtluse edendajaid

esmaspäev, 05 november 22:38

Valgamaa Omavalitsuste Liit ja Valgamaa Arenguagentuur kuulutavad välja konkursi „Valgamaa ettevõtluse auhind 2018“, mille eesmärgiks on tunnustada Valgamaa ettevõtjaid ja ettevõtluse edendajaid, kes oma hea maine ja aktiivse tegevusega on aidanud kaasa maakonna positiivsele arengule.

Kagu-Eesti mentorklubid lõpetasid hooaja õppereisiga Ida-Virumaale

pühapäev, 04 november 19:16
|Autor: Diana Plakso

Oktoobri lõpus külastasid Valgamaa, Põlva- ja Võrumaa mentorklubi liikmed hooaja lõpetuseks Ida-Viru maakonda. Kui kevadel alustati Pühajärvel mentoraasta eesmärkide ja tegevuskava paikapanekuga, siis nüüd lõpetati kooskäimised kokkuvõtete tegemisega. Lisaks oli õppereisi eesmärk laiendada mentorklubis osalejate teadmisi ettevõtluse toimimise võimalustest ning pakkuda võimalusi uute ideede saamiseks ja kogemuste vahetamiseks.

Algas projekti  "Valgamaa tuntuks" viimane etapp

reede, 02 november 09:19

Valgamaalt leiad põhjuseid külastamiseks küllaga - jää üheks päevaks veel ja leia oma lemmik!

 Valgamaa Arenguagentuur korraldab „Valgamaa tuntuks“ viimast kampaaniaetappi, mis kestab 1. novembrist kuni 31. märtsini. Kampaania raames kutsutakse inimesi üles lisama Valgamaa Facebooki rakendusse pildimaterjali Valgamaal kogetust, tutvustatakse põnevamaid sündmuseid ja korraldatakse erinevaid online mõistatusi. Üles laetud pilte on võimalik hinnata ning parimatele jagatakse iga kuu lõpus toimuvatel vaheloosimistel hulgaliselt kohalike ettevõtjate poolt välja pandud auhindu.