Juhatus ja nõukogu

Juhatus

SA Valgamaa Arenguagentuuri tööd juhib üheliikmeline juhatus.

Rein Org- juhatuse liige
Valgamaa Arenguagentuuri juhataja
E-post: rein.org@valgamaa.ee

Nõukogu
SA Valgamaa Arenguagentuuri nõukogu on seitsmeliikmeline.
Nõukogu liikmed tasu ei saa

Rando Undrus - nõukogu esimees 
E-post: rando.undrus@otepaa.ee

Kaido Tamberg
E-post: kaido.tamberg@otepaa.ee

Margus Lepik 
E-post: margus.lepik@valga.ee

Maido Ruusmann  
E-post: maido@torva.ee

Viktor Mägi
E-post: viktor.magi@valga.ee

Allain Karuse
E-post: allain.karuse@volikogu.valga.ee

Andres Agan
E-post: andres.agan@torva.ee